Celal Güney dualarla uğurlandı

0 Paylaşımlar

İlçemiz Kondu Mahallesinden merhum İdris Güney’in oğlu 95 yaşındaki Celal Güney uzun zamandan beri Samsun da yaşayan çocuklarının yanındaydı. Yaşlılığın verdiği direnç kaybıyla hasta düşmüş ve son 17 gününü Bafra Devlet Hastahanesi yoğun bakım servisinde geçirmiş.Dün ( 13,03,2014 ) ikindi vakti dünya hayatını tamamlayıp ebedi hayata yolcu oldu. Çocukları Alaaddin ve Mehmet tarafından aile mezarlığına defnedilmek üzere Dernekpazarı Kondu Mahallesine getirildi.
Bugün Cuma namazına müteakip İlçe Müftümüz Abdullah Aksoy tarafından Kondu Mahallesinde kıldırılan cenaze namazından sonra toprağa verildi. Merhuma Allah dan rahmet dileriz.Haber fot Fahri Düzenli

0 Paylaşımlar

Fahri Düzenli

1945 yılında Trabzon ili Dernekpazarı ilçesi Güney Mahallesi’nde doğdu. İlkokulu ilçede okuyup 1957 yılında mezun oldu. Öğrenimine dört yıl ara vererek ticaretle uğraştı. Fotoğrafçılık ve halk oyunları en fazla değer verdiği hobileridir. Gezmeyi, kitap okumayı, daha çok tarihsel araştırmaları, şiir okumayı ve yazmayı sevmektedir. Dört çocuk babasıdır.

Celal Güney dualarla uğurlandı” için bir yorum

  • 14 Mart 2014 tarihinde, saat 23:39
    Permalink

    Celal Amcamııza Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına başsağlığı dilerim.K.Çekmece/İST.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir