Çaykara’da feci kaza 6 yaralı

0 Paylaşımlar

Çaykara Çayıroba (yente) yolunda otomobil 200 metre uçuruma yuvarlandı aynı aileden 3´ü ağır 6 kişi yaralandı.

Çaykara Çayıroba yolunda kaza, saat 17:45 sıralarında meydana geldi. Çayıroba Mahallesinden Of- Gürpınar mahallesine gitmekte olan Orhan Tural yönetimindeki 61 FF 720 Plakalı otomobil Uzungöl-Çayıroba yol ayırımına gelmeden sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybederek yaklaşık 200 metre uçuruma yuvarlandı. Araç Uzungöl-Demirkapı yoluna kadar takla atarak yolun üstünde durdu. Araçta bulunan aynı aileden,Zekeriye Tural, Halime Tural, Enbiya Tural,Orhan Tural,Ayfer Tural ile Yadigar Tural yaralandı. 112 acil servise haber verilmesi üzerine olay yerine gelen ambülanslarla hafif yaralılardan, Zekeriye Tural ile Halime Turla ‘ı Of Devlet Hastanesine, Enbiya Tural´ı ise Çaykara Dr. M.İlhan Durgun ilçe Hastanesine kaldırıldı.

Ağır Yaralı olan, sürücü Orhan Tural, Ayfer Tural ve Yadigar Tural, Çağrılan Ambülans helikopterle Trabzon Kaşüstü Kanuni Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 Çaykara Gündem 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir