Çaykara da Trafik Faciası

0 Paylaşımlar

Uzungöl-Yaylaönü yolunda otomobil uçuruma yuvarlandı. Kazada 1 kişi öldü 4 kişi yaralandı.

Bu akşam saatlerinde Uzungöl- Yaylaönü yolunda trafik facıası yaşandı. Kaza, bu akşam saat 19:30 sularında Uzungöl- Yaylaönü yolunda meydana geldi.

Alınan bilgilere göre, Uzungöl’den Yaylaönü yönüne giden İskender Toprak yönetimindeki 61 FD 336 plakalı otomobil Uzungöl’e 1.5 kilometre uzaklıkta havanın sisli olması nedeniyle virajı alamayarak 300 metre uçuruma yuvarlandı.

Kazada, Fatma (Nazime) Toprak olay yerinde hayatını kaybetti.  Araçta bulunan sürücü İskender Toprak, Selçuk Torak, ölen Fatma Toprak’ın eşi Ali Sait Toprak, oğlu Salih Toprak yaralandı. Yaralılar, Ambülânslarla önce Of Devlet hastanesine, oradan da Trabzon’daki değişik hastanelere nakledildi.
Aldığımız bilgilere göre İskender Toprak Trabzon Fatih Hastanesine, A.Sait Toprak KTÜ Farabi hastanesi Tıp Fakültesine, Selçuk ve Salih Toprak ise Trabzon Kaşüstü Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumunun ciddi olmadığı ilk gelen bilgiler arasında.
Öte yandan kazadan sonra Yaylaönü ve Uzungöl’den yüzlerce vatandaş özel araçları ile kaza yerine ulaştı. Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, kaza yerine gelerek incelemelerde bulundu ve kurtarma çalışmalarını yerinde inceledi. Kazayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

 

 

Caykaragundem

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir