Çay-Der Toplandı

0 Paylaşımlar
Trabzon ÇAY-DER Çalışmalarına Devam ediyorTrabzon’da bulunan Çaykara Dernekpazarı Kültür ve yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu 24.11.2013 Perşembe günü saat 19.00’da kendi binasında bir araya geldi.

Çeşitli konuların ele alındığı yönetim kurulu toplantısında bir dizi kararlar alınarak önümüzdeki süreçte uygulanmasına karar verildi.

 

ALINAN KARARLAR

-2013 yılında yapılacak olan Trabzon Ticaret ve Sanayi odası Meclis üyeleri seçimi ile ilgili görüş alışverişi yapılarak Çaykara-Dernekpazarı Dernek üyelerinden aday olanların çalışmalarına yardımcı olunmasına.

-Doğu Karadeniz kalkınma ajansının ilan ettiği mali destek programı ile ilgili çalışma yapılarak, yapılacak olan çalışmanın yönetim kuruluna sunulması.

-Çaykara ve Dernekpazarı’nın kurtuluş yıl dönümü dolayısı ile 28.02.2013 tarihinde Trabzon İskenderpaşa Camii’nde Mevlit okutulmasına.

-Müracaat eden yeni üyelerin üyeliğinin kabulüne.

-Şubat ayı sonunda, Çaykara ve Dernekpazarı Kurtuluş etkinlikleri çerçevesinde yapılacak olan yemekli gece ile ilgili Davetiyelerin bastırılarak çalışma yapılmasına, karar verildi.

çaykara gündem

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir