B.Şehir Belediye Başkanından Dernekpazarı Mesaisi

0 Paylaşımlar

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Enerji ve Tabi kaynaklar bakanı Berat Albayrak için geldiği ilçemizde sorunların çözümü için pazar mesaisi yaptı. Belediye Başkanı, meclis Üyeleri ve Muhtarların sorunlarını dinleyen Başkan Gümrükçüoğlu ilgili yerleri arayarak talimatlar verdi.
İşte takip edebildiğimiz bazı istekler ve cevapları
Muhtar Namık Kemal Dizdar ; Bir tane iş makinemiz yok çalışan, İtfaiye istasyonumuz yok , Trabzon’un hangi ilçesinde Kaymakamlık binası kiralık? Elektrikler devamlı kesiliyor diyerek sitemini dile getirdi.
Buna Karşılık Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu; Bakanımız huzurunda söz veriyorum Bakanımızın hediyesi olsun size bir iş makinesi vereceğiz.”dedi. Kaymakamlık binası ihalesi yapıldı Emniyet ve Afet evleri Toki ihale aşamasında.
Ak Parti İlçe Yöneticisi Nurettin Coşkun ise ; 6 aydır bekletilen dinamit izin belgesinin salı günü hazır olması ve destek sözünü aldı.
Tüfekçi Mahallesindeki heyelanlı bölgeler için acil önlemler neler yapılabilir tartışıldı.
Daha birçok sorun ve çözüm konuşuldu bizim yakalayabildiklerimiz bunlar…

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir