Vakfımız Burs Başvurularını Almaya Başladı

0 Paylaşımlar
Çaykara ve Dernekpazarlı öğrencilere yönelik burs veren Çaykara ve Dernekpazarı Eğitim Vakfı bu yıl da üniversitede okuyan öğrencilere yönelik burs müracaatlarını almaya başladı.

Üniversitede okuyan Çaykara ve Dernekpazarlı öğrencilere yönelik burs veren Çaykara ve Dernekpazarı Eğitim Vakfı bu yıl da üniversitede okuyan öğrenciler müracaatlara başladı.

Üniversitede okuyan Çaykara ve Dernekpazarlı öğrencilere yönelik burs veren Çaykara ve Dernekpazar Egitim Vakfi bu yı lda 2013-2014 eğitim yılında üniversitede okuyan öğrencilere yönelik burs müracaatlarını başladı..

Burs başvuruları 15 Ekim 2013 tarihinde sona erecek. Vakıftan yapılan açıklamada: “Üniversiteye ilk giren öğrencilerin  başvuru evrakları en geç 15 Ekim tarihine kadar vakıfta olması gerekmektedir. Eksik ve yanlış evraklı başvurular kabul edilmeyecektir. İnternet üzerinden direkt başvuru yapılmamaktadır. Aşağıdaki form ve başvuru dilekçesi doldurularak istenilen evraklarla birlikte Çaykara ve Dernekpazarı Vakfı Müdürlüğü Fatih/İstanbul adresine elden veya posta ile gönderilecektir.

2013-2014 Öğretim yılında burs alan ve bu yılda burs almak isteyen öğrencilerde 15 Ekim 2013 tarihine kadar bir üst sınıf öğrenci belgesi (aslı) ile transkript  belgesini (aslı) vakfa göndermeleri gerekmektedir. Aksi takdirde bursları kesilecektir. Vakıf senedi gereği başarısız öğrenciye burs verilmeyecektir. Başarılı öğrenci değerlendirmeleri; alttan hiç ders taşımayan öğrenciler burs başvurusu yapabilecektir.” denildi.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler.

1-Öğrenci Belgesi
2-Transkript  (Hazırlık ve 1. sınıflar için gerek yok)
3-Form Sayfa 1 (linki altta)
4-Form Sayfa 2 (linki altta)
5-Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
6-İkametgah
7-Anne Gelir Belgesi
8-Baba Gelir Belgesi
9-Hesap No Bildirim Belgesi
10-Başvuru Dilekçesi

Öğrenci burs başvurusu ile ilgili önemli bir  açıklamanın yer aldığı vakfın sitesinde başvuru formlarının doldurup dilekçede yazılı evrakları  da hazırlayıp sırasına göre Kırmızı Telli Dosyaya (Leitz Marka) yerleştirilip gönderilmesi istenmektedir.

Dilekçe TIKLA İNDİR

Başvuru Formu TIKLA İNDİR

Çaykara ve Dernekpazarı Eğitim Vakfı Telefonu: 0212 531 83 30

Vakfın Adresi:

Hasan Halife Mahallesi
Hissedar Sokak No:18/3
Fatih – ISTANBUL

Telefon : +90 212 531 83 30
Telefon : +90 212 521 11 59
Faks : + 90 212 521 05 08

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir