Başkanlar Ankara Ziyaretinden Memnun

0 Paylaşımlar

1 Kasım seçimlerinden sonra Ankara’ya eli sağlam giden Dernekpazarı Ak parti İlçe Başkanı Zeki Avni Usta ve Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık; hem hayırlı olsun ziyareti hemde hali hazırdaki  projeler için orada bir dizi temasta bulundular.
Görüşmelerin faydalı geçtiğini ifade eden Başkan Zeki Avni Usta; “Dernekpazarı halkımız bizi  %84 gibi rekor bir oyla elimizi güçlendirerek buralara gönderdi. Şimdi ise bizlerde halkımızın hakettiği hizmeti onlara götürme çabasında olacağız. Yaptığımız ziyaretler oldukça verimli geçti. Gerekli işlemler yapıldı ve gereken yerlere talimatlar verildi. Projelerimiz adım adım hayata geçecek”dedi..

Başkanlar; sırasıyla Çalışma Bakanımız Süleyman Soylu, Hemşerimiz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Berat Albayrak, İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Sebahattin Öztürk, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanı Sayın Dr. Fuat Oktay,Metal İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Hemşerimiz Yusuf Ziya,Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sayın Şeref Malkoç’u ziyaret ettiler.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Başkanlar Ankara Ziyaretinden Memnun” için bir yorum

  • 11 Ocak 2016 tarihinde, saat 17:55
    Permalink

    yatırım yatırım deniliyor merkeze 600 mt mesafedeki evimizde yol yok nerde yapılan yatırımlar hani hizmetinizden memnun deilim !!!!

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir