Başkan Onları Unutmadı

0 Paylaşımlar

24 Kasım öğretmenler günü tüm yurtta olduğu gibi Dernekpazarı’nda da çeşitli etkinliklerle kutlandı.

24 Kasım öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında belediye başkanı Dr Mehmet Aşık  öğretmenleri unutmadı.

Başkan Aşık öğretmenlere  Of Oğuzhan restaurant’ta yemek verdi.

Kendisi de eğitimci bir ailenin çocuğu olan Belediye Başkanı Dr Mehmet Aşık programda yaptığı konuşmada; öğretmenlere iyi niyet dileklerini iletirken”  Bir öğretmen çocuğu olarak  öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal olduğunu belirterek öğretmenlerimize başarılar diliyorum ve her zaman yanınızdayım.

Milli Eğitim Müdürümüz Cevdet Hacıbektaşoğlu  yaptığı  konuşmada” Okullarımız teog’da geçen yıllara oranla başarımızı artırmış bulunmaktayız. Bu konuda bizlere yardımcı olan katkılarını esirgemeyen her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımıza da teşekkür ediyorum diyerek duygularını dile getirdi.

 

Program sonunda eski Edebiyat öğretmenlerinden Fulya ÇÖzcan’a belediye Başkanı tarafından plaket ve hediye taktim edildi. Okul Müdürü Aziz Özkan ;” Genç ve başarılı öğretmenimize yeni yerinde başarılar diliyoruz. Kendilerinden memnunduk, gayretli ve yetenekli bir öğretmenimizi kaybettik ama kendisini unutmayacağız” diyerek duygularını paylaştı.
Sıcak ortamda gerçekleşen yemek programı çekilen hatıra resimleriyle son buldu.

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf: Fotoğraf: Fotoğraf: Fotoğraf: Fotoğraf: Fotoğraf: Fotoğraf: Fotoğraf: Fotoğraf: Fotoğraf:

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Başkan Onları Unutmadı” için bir yorum

 • 27 Kasım 2016 tarihinde, saat 20:03
  Permalink

  Gönderi..

  Fahri Düzenli · Karadeniz Teknik Üniversitesi

  öğretmen ve idarecilerin samimi bir ortamda bir araya gelmelerinden onur duydum. Öğretmenlere her zaman ki bakışı farklı olan başkanı da tebrik ederken bir sitemimi de belirtmek isterim.
  İlçemizdeki bu kadro ilçede ağırlanamayacak kalabalık değil.Gönül arzu ederdi ki bo oluşum ilçemizdeki tesislerden birinde gerçekleştirilmeliydi. Of tercihi yanlış oldu. – Yanılmış da olabilirim amma – ulaşım gerekçe diyecekler. Belediyenin aracı bu birliktelik için görevlendirilse ulaşım sorunu da çözülmüş olurdu.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir