Başkan Muhtarlarla ilk toplantısını yaptı

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Belediye Başkanı Mehmet AŞIK 30 Mart yerel seçimlerinin ardından yeni mahalle  muhtarlarıyla birlikte  ilk toplantısını yaptı.

İlçe sorunlarının görüşüldüğü toplantıda Başkan Aşık :” Büyükşehir dönüşümünü sağlama çalışmalarımız sürüyor.  Bunun için ilk aylarda Trabzon Büyükşehir e  uyum sağlama çalışmalarımız sürerken yeni mahallelerimizle uyum sağlama ve yapılanma çalışmalarımız sürmektedir. Kısa zamanda yeni sisteme uyum sağlayıp öncelikli eksiklerimizi giderme çalışmalarına hız vereceğiz”dedi.

0 Paylaşımlar

Başkan Muhtarlarla ilk toplantısını yaptı” için 2 yorum

 • 8 Mayıs 2014 tarihinde, saat 20:13
  Permalink

  Başkanımıza ve muhtarlarımıza başarılar diliyoruz. Yeni başkanın ayrım yapmadan büyük sıkıntıları aşacağına ve hizmet yapacağına inanıyoruz.

  Yanıtla
 • 19 Mayıs 2014 tarihinde, saat 14:49
  Permalink

  sayın başkanımız önce yeni görevinizde başarılar dilerken aldığınız görevin çok çetin bir görev olduğunun inancı içindeyim öncelikle yapmak istediğiniz ve o nedenle açmış olduğunuz anket sonuçlarından edindiğim izlenimlerde bir konuya değinmediniz hizmet açısından kasabamızın kalıcı olabilmesi için hizmetlerin bence başta geleni dairenizde göreve geldiğiniz ana kadar büyük keşmekeş içerisinde bulunan belediyemizi o keşmekeş ten kurtarıp yok olan otoriteyi tesis edebilmek hzmetlerinin birinci derecede olmasıdır ikinci derecede bir an önce imar da köklü kalıcı inandırıcı bir düzenleme ile hükümet konağının yapılmasıdır diğer hizmetlere gelince bunlar günübirliktelikten bence öteye geçmez diğer konular yukarıdaki konuların hallinden sonra otomatikman kendiliğinden yörüngesine oturabileceği inancı içinde olarak ALLAH yar ve yardımcınız olsun

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir