Başkan Cansız’ın Büyük Hedefi Ney?

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız hedef büyütüyor.
Başkan Cansız; yapılması zor, fakat yapılınca Dernekpazarı’nın çehresini değiştirecek proje için kolları sıvadı. Yanına Ak PArtiİlçe Başkanı Zeki Avni Usta, Belediye Meclis üyesi Ömer BÜYÜK ve Güney Mahallesi Muhtarı Yaşar FALCI yı da alarak Eyüp Güney, Ekşioğlu, Aytekin ailelerine yapılan yolda çeşitli incelemelerde bulundu ve ardındanda konu Dernekpazarı’nın Kentsel Dönüşümüne getirdi.
Kentsel dönüşüm için bir yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanlığına müracaat eden Başkan Cansız gazetemize yaptığı değerlendirmede ; Bu konuda Dernekpazarı olarak bir adım öndeyiz. Bize yakın bir bakanımız var ve ümitvarız. Kentsel dönüşüm ilçemizin ufkunu değişterecek bir projedir. Eğer amacımıza ulaşabilirsek ilerleyen zamanlarda ilçe merkezindeki ev sahipleriyle bir toplantı yapmayı planlıyoruz. Yapılan toplantılarda uzlaşı sağlanırsa parsel parsel Kentsel Dönüşüm yapacağız”dedi

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Başkan Cansız’ın Büyük Hedefi Ney?” için 2 yorum

 • 7 Nisan 2013 tarihinde, saat 00:23
  Permalink

  merhabalar başkanın yabmış olduğu eyub hocanın yolu hayırlı olsun yapacak olduğu ve düşündüğü hizmetleri inşallah gercekleştirir başkan karşı mahalleyi gösteriyor herhalde orayata bi hizmet yapmayı tasarlıyor galiba ???????

  Yanıtla
 • 7 Nisan 2013 tarihinde, saat 13:01
  Permalink

  sn başkan sana yürümek yakışmıyor köprümüzü yaptınız yolumuzuda temizleyin bi görelim nasıl araba gidermiş oralardan. projelerin güzel inşallah bir kaçını falıyete geçirirsiniz selamla

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir