Başkan AŞIK, Akköes Mahallesinde….

0 Paylaşımlar
Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr.Mehmet Aşık Mahalle ziyaretleri kapsamında; Belediye Başkan Yardımcısı Ali Osman Ekşi, ilçe Müftüsü Tercüman Özbek ile beraberindekiler  Akköse Mahallesini Ziyaret ettiler.

Dernekpazarı İlçesi Akköse  Mahallesi  Muhtarı Ömer Celal Benzer , Belediye ve Halk  İşbirliği ile   Akköse Mahallesine hizmet götürmeye devam ediyor..

 

İlçe Müftüsü Özbek: ” Atıl durumdaki okul yeniden restore edilerek Kur-an Kursu öğrencilerinin huzurlu bir ortama kavuşması sağlandı. Yıllardır kullanılmakta olan ranzaların yerine hayırsever bir vatandaşın bağışladığı 40 adet bazanın yola çıktığı müjdesi verildi. İl düzeyinde yapılan 18 yaş üstü Güzel Kur´an Okuma Yarışmasında Akköse Kur´an kursundan birinci olan Mustafa Bilaloğlu Türkiye genelinde Trabzon ‘u temsil edeceğini” bildirdi./resimler/2016-4/25/0714531814654.jpgÇalışmalara ek olarak,  camii yanında yeni bir şadırvan ihtiyaca cevap verecek sayıda WC yapıldı. Okulun harabe olan lojmanının yenilenmesi hedeflenmekte.

Tüm bu çalışmaları yerinde görmek ve başarılı öğrenciyi kutlamak üzere Akköse Mahallesine giden Belediye Başkanı Dr. Mehmet Âşık´la Müftü Tercüman Özbek incelemelerde bulundu. Başkan,”Halk destek olduğu sürece bizde yardımcı olmaya devam edeceğiz” dedi.

Foto Fahri Düzenli

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir