Bakanımız Baba Ocağında

0 Paylaşımlar

ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Baba ocağında vatandaşlarla buluştu.

Enerji Bakanı Berat Albayrak Dernekpazarı ilçesini ziyaret etti.  Bakan Albayraka Ayşe Sula Köseoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi  Gümrükçüoğlu da eşlik etti.
Bakanı Dernekpazarı kaymakamı Selim Erkovan Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Avni Usta Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş karşıladı.
Dernekpazarı nda çay içip vatandaşla sohbet etti sorulara cevap verdi.
Vatandaşların sürekli elektrik kesintilerinden şikayeti üzerine ” Bu sorun yılların birikimi bir sorundur. Yapılan elektrik hatları yıllar önce yapıldı. Şimdi ise bunların yenilenmeye ihtiyacı var. Kısa zamanda bu sorunlar giderilecek“dedi.
ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, “Irak, Suriye ve bölgede yaşananlar üzerine çok zor bir iklim, ufukta çok sıkıntılı günler belki de yaşanabilir. Böyle bir sıkıntı, fırtınanın yaşandığı bir dönemde her şeyden daha çok ihtiyacımız olan yek vücut olmak, güçlü birlik ve beraberlik resmi ortaya koyabilmek, güçlü bir şekilde ayakta durabilmektir. “Özellikle son 6 ay içerisinde yaşananlar üzerine, son dönem terör olaylarıyla ilgili ülkemizin yaşadığı süreçler üzerinde çok önemli bir dönemle karşı karşıyayız. Belki de son 100 yıldır olmadığı kadar bu ülkenin birliği ve beraberliği bu kadar büyük önem taşımamıştır. Kesinlikle çok hassas ve kırılgan bir dönemden bahsediyoruz. Öyle bir dönemki; bölgemizdeki coğrafyada Irak, Suriye ve bölgedeki yaşananlar üzerine çok zor bir iklim, ufukta çok sıkıntılı günler belki de yaşanabilir. Böyle bir sıkıntının, fırtınanın yaşandığı bir dönemde her şeyden daha çok ihtiyacımız olan yek vücut olmak, güçlü birlik ve beraberlik resmi ortaya koyabilmek, güçlü bir şekilde ayakta durabilmektir.”” dedi.
Daha sonra Yenice Mahallesindeki  Babası Sadık Albayrak ı ziyaret ederek ilçeden ayrıldı.

ayrıntılar gelecek…

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir