Bakan Gibi Karşılandılar

0 Paylaşımlar

Bu coşku bitmeyecek, hizmet devam edecek

Posted by Dernekpazarı Ak Parti on 4 Kasım 2015 Çarşamba

Trabzon Milletvekilleri Dernekpazarı’nda Bakan Gibi Karşılandı.

Ak Parti Trabzon Milletvekilleri teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.
Dernekpazarı ilçesine seçim otobüs ile giren Milletvekillleri Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora, beraberlerinde milletvekili adayı Ergin Aydın, İl Başkanı Haydar Revi, ilçe başkanı Zeki avni Usta, Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık vatandaşları selamladı. Vatandaşları selamlayan milletvekillerine büyük sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlar ve partililer, otobüsün önünü keserek, Soylu ve beraberindeki milletvekillerine sarılarak sevgilerini gösterdiler.
AK Parti MKYK üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu ilk olarak ilçe girişinde yolu kesildi vatandaşlar havai fişeklerle sevgi gösterilerinde bulundular.
daha sonra Dernekpazarı Belediye önünde toplanan vatandaşlara   yaptığı konuşmada ”  Bu milletin çok büyük millet olduğunu 1 Kasım akşamı vereceği kararın başımızın üzerinde yeri olduğunu aylardır anlatıyoruz.  Çok çalışacağız çok iş yapacağız. Dernekpazarı’nın sorunlarnı biliyoruz ve en kısa zamanda projelerimiz hayata geçecek.
  7 haziranda  Bize 258 bin oy verdiniz, 258 milletvekili çıkardık, dedik ki 300 bin oy verin 300 milletvekili çıkartalım, şimdi 325 bin oy verdiniz 317 milletvekili çıkardık. Minnettarız, müteşekkiriz, sorumluluğumuzu biliyoruz” diyerek duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
“Dernekpazarı  bize yüzde 83,5 oy verdi” diyen Soylu “Allah razı olsun hiç bir gün bizi burada sevgisiz bırakmadınız, milletimizin geleceğine oy verdiniz, bu büyük borcun şu omuzlarımızda olduğunu biliyoruz. Kibir yok, tevazu var. büyüklük yok, erdem var, hep birlikte bir büyük çalışmanın altına imza atmak var. Dualarınızla inşallah hedeflerimize ulaşacağız.  Türkiye huzura istikrara kavuşacak. Bu sadece bir iktidar meselesi değil, bugün daha rahat gözüktü bu bir memleket olduğu ortaya çıktı. Biliniz ki 5 milletvekiliniz ve vekil adayınız ve il başkanımız ile emrinizdeyiz”  dedi
Daha sonra Soylu ve beraberindekiler  Çaykara, ilçelsini ziyaret ederek, teşekkür ziyaretlerine devam ettiler.
 —

Teşekkürler herkese..

Posted by Dernekpazarı Ak Parti on 3 Kasım 2015 Salı

 

——-

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir