Bakan Albayrak Baba Ocağında

0 Paylaşımlar

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Dernekpazarı’nda
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Trabzon’da Dernekpazarı Gençlik Merkezi ve Sosyal Yaşam Alanı açılış törenine katıldı.

Bakan Albayrak ile diğer beraberindekiler, okunan duanın ardından kurdele keserek Dernekpazarı Gençlik Merkezi ve Sosyal Yaşam Alanı’nın açılışını gerçekleştirdi.
Bakana Dernekpazarı’nda sevgi Seli

Bakana yoğun ilginin olduğu gözlenen Programa, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora ile Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Dernekpazarı Belediye Başkanı Mehmet Aşık, AK Parti’nin Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, gazeteci-yazar Sadık Albayrak, Trabzonspor’un Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, yardımcı antrenörü Hüseyin Çimşir, futbolcular Abdülkadir Parmak, Abdülkadir Ömür ile diğer ilgililer katıldı.

VİDEOYU AYARLARDAN HD OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak,  Dernekpazarı Gençlik Merkezi ve Sosyal Yaşam Alanı açılış törenine katılımında,  Törenin ardından ilgililer tarafından Bakan Albayrak’a çeşitli hediyeler takdim etti.

Resimler eklenecek…

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir