Aziz Komiser Ayrıldı

0 Paylaşımlar

23.06.2014  tarihinde  boşalan  İlçemiz Emniyet  Amirliğine Of İlçesinde görev yapan  Komiser Aziz  KOÇ  atanmıştı.  Üç ay gibi kısa bir  sürelik görevi  sırasında halka  yaklaşımı, ilçede yaşayan her kesimle  iyi diyaloglar kurup içimizden biri olmayı başarıp  kendini sevdirmişti.

  Göreve başladığında  İlçemizle le ilgili duygu ve düşüncelerini,

 “Dernekpazarı na yabancı  değilim. 5 yıldan beri Of İlçesinde görev yaptığımdan  çevreyi ve insanlarını  çok iyi tanıyorum. Bizim aslı görevimiz vatandaşın  emniyetini, huzurunu ve güvenli yaşamasını sağlamaktır. Dernekpazarı da İlimizin en huzurlu ilçesi olması nedeniyle  herhangi bir  sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum. Üstelik  İlçe halkı çok sıcak kanlı  ve misafir severdir. Burada hep birlikte  güzel işlere imza  atacağımıza inanıyorum. Sizlerle bir  arada olmaktan da mutluluk duyuyorum. “  cümlelerle  dile getirmişti. Okuyan çocuğunun  yakınında bulunabilmek için  tayin istemek zorunda kaldığını, ilçemizden   ayrılırken de aracılığımızla  herkesten memnun olup,ilçemizi hiç unutmayacağını  dile getirdi.

Yeni görev yeri Merzifon İlçe Emniyet Müdürlüğündeki görevine başlamak üzere 25 Eylül de  ilçemizden ayrıldı. Kendisine yeni görev yerinde başarılar dileriz.

İlçemize atama yapılıncaya kadar Çaykara İlçesi  Emniyet Amiri  vekalet edecektir.

FAHRİ DÜZENLİ

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir