Ayşe Sula’dan ilçemize özel ilgi

0 Paylaşımlar

Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu cumartesi gününü ilçemize ayırdı.

Aysel sula Dernekpazarı nda halk ziyareti yaptı sorunları yerinde dinleyip gerekli yerlerle çözüm noktasında telefon görüşmeleri yaptı.   Meclis tatile girdikten sonra tatil yapmayan Köseoğlu Dernekpazarı’nda vatandaşlarla hasret giderdi ve özellikle gurbetçi vatandaşlarda SULA ya özel ilgi gösterdi bağrına bastı.

 Ak Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula KÖSEOĞLU Dernekpazarı’nı ziyaret etti.İlçe Başkanlığında yapılan toplantıya Milletvekili Ayşe Sula KÖSEOĞLU Ak Parti Dernekpazarı İlçe Başkanı Zeki Avni USTA Belediye Başkanı Mehmet AŞIK, Teşkilat üyeleri katıldı. Milletvekili Ayşe Sula KÖSEOĞLU Yaptığı değerlendirmede” Meclis tatile girdi. Bizlerde İlçeleri ziyaret ediyoruz. Bu hafta sıra Dernekpazarı İlçemizde idi.Hem halk günü teşkilat toplantısı esnaf ve vatandaş toplantısı olarak planladık. Vatandaşlarımızın esnafımızın teşkilatımızın sorunlarını yerinde tespit ederek sorunları için çözüm yollarını arayacağız.  İlçe Başkanı Usta Millet vekilimiz Ayşe Sula KÖSEOĞLU her zaman İlçemize desteklerini hiç esirgememiştir. Bundan sonrada ilçemizdeki yatırımların takipçisi olacağından eminim İlçemize katkılarından dolayı Millet vekiliz Ayşe Sula KÖSEOĞLUna teşkilatım İlçe adına teşekkür ediyorum dedi. Milletvekili Köseoğlu İlçe Başkanı Zeki Avni USTA Belediye Başkanı Mehmet AŞIK yöneticiler esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunarak İlçede yapılan yatırımları yerinde incelediler.
Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Avni USTA söz alarak İlçemiz İle ilgili yapılan yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgi verdi ve millet vekil Köseoğlundan İlçemize destek istedi. Hükümet Konağı yapım aşamasında ve bitmek üzeredir.Kurumlarımızı bir araya toplayıp kamu hizmetini tek noktadan vereceğiz . İlçemize yakışır en güzel hükümet konağını yapıyoruz. Emniyet Binası ve lojmanı yapılması hizmet binası bitti lojmanı da ihale edilecektir. Afet konutlarımız inşaatına başlanmış bitmek üzeredir. İlçemizdeki konut ihtiyacına bir nebze fayda sağlayacaktır. En önemli İlçemize yapılacak yatırım KENTSEL dönüşümdür. Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından projelendirme firmasına verilmek üzere ihale çalışması yapılma aşamasındadır. İhale yapıldık dan sonra İlçemizin projelendirme çalışması yapılacaktır. İlçe Merkezinden gecen solaklı deresinin bir an önce yapılması. İlçe girişindeki Akköse köprüsüne kadar ihalesi yapılmak üzeredir.İlçe merkezinden gecen kısmının da görsel olarak hazırlanıp turizm amaçlı planlama yapılası. Duble yolunun da Ekim ayının sonunda ihalesinin yapılacağı çalışmalarının hızlandırılması İlçe Başkanı Zeki Avni USTA Milletvekilinden destek istedi.
Gördüğü ilgiden memnun kalan Köseoğlu, “Dernekpazarı ilçemiz de birçok projemiz hayat buldu bir kısmı yapılmakta ve halen proje aşamasındaki çalışmalarımız sürmektedir. Bizler tatil istirahat demeden her zaman vatandaşın yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. ” Köseoğlu  Güney Mahallesinde hasta ve yaşlı ziyaretleri ile ilçeden ayrıldı.
0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Ayşe Sula’dan ilçemize özel ilgi” için bir yorum

  • 20 Ağustos 2017 tarihinde, saat 07:13
    Permalink

    Sayin vekilimden:1- öğrenci yurdu 2-adalet yüksek okulu bonası 3-çaykara-bayburt tünelinin yapımı 4-çay ve fındık paketleme tesisi 5-elsanatlari atölyesi 6-turizim tanıtım merkezi vb..isterdim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir