Anketten çıkan sonuç; Vatandaş memnun değil

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Gazetesi vatandaşın nabzını tutmaya devam ediyor. Facebook  dernekpazarim.com sayfamızda yapmış olduğumuz anketten ilginç sonuç. Ankette Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden memnunmusunuz  sorusuna katılımcıların %77 hiç memnun değilimi tercih ederken, %23  çok memnunumu tercih etti.

Bu durum yetkililerin neler yapıp neler yapmadıklarını gözden geçirmelerini ortaya koyuyor…
Bizden söylemesi..

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Anketten çıkan sonuç; Vatandaş memnun değil” için bir yorum

  • 7 Şubat 2018 tarihinde, saat 20:41
    Permalink

    Halka en yakın birimler olarak yerel yönetimler, vatandaşların ihtiyaçlarının ve önceliklerinin daha iyi tespit edilmesi suretiyle en uygun kaynak kullanımının ortaya çıkmasında ve kamu hizmetlerinin etkin ve verimli sunumunun sağlanmasında oynadığı rol ile demokrasinin güçlenmesine katkı sağlamaktadır. Yerel yönetimler vatandaşların gündelik hayatta çok sık yararlandığı su, elektrik, temizlik, ulaşım, katı atık, imar gibi hizmetleri sunan birimler olmaları nedeniyle yöneten-yönetilen ilişkilerinin en yoğun şekilde yaşandığı kurumlardır. Aynı zamanda, hizmetlere yönelik etkinlik, verimlilik, şeffaflık, hesap verebilirlik ve katılım talepleri de artmıştır. Dernekpazarı mız etkin demokrasi katılımı ve yöneten yönetilen işbirliği ile en güzel hizmeti göreceğine inanıyor saygılar sunuyorum.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir