Usta’ya yeni görev…

0 Paylaşımlar

HEMŞEHRİMİZ ALİ USTA’YA YENİ GÖREV

 

Dernekpazarı İlçemiz Yenicami Mahallesinden Ali USTA İstanbul Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

İnşaat Mühendisi olan Ali USTA, İstanbul Beyoğlu Belediye Başkanı Kadir TOPBAŞ’ının Başkan yardımcılığını, 

İstanbul Sarıyer Belediye Başkanı Yusuf TÜLÜN’ ünün İmardan sorumlu Başkan Yardımcılığı, 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde değişik birimlerinde yöneticilik yaptı. 

30 yıllık Belediyecilik ve yerel yöneticilik Deneyimine sahip  Usta, Aynı zamanda 15 Temmuz gazisidir. 

Ali USTA Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcılığına atandı.

Sarıyer siyasetinin tanınan isimlerinden Ali Usta, önemli bir göreve getirildi. Yusuf Tülün döneminde Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapan ve Sarıyer’de önemli projelerin hayata geçirilmesinde katkısı bulunan Ali Usta, AK Partili Bahçelievler Belediyesi’ne Belediye Başkan Yardımcısı olarak atandı. Teknik Başkan Yardımcısı olması beklenen Usta’nın hangi birimlerden sorumlu olacağı henüz netleşmedi. Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ile birlikte çalışacak olan Usta’ya belediyedeki kritik birimlerin bağlanması bekleniyor.

 

 

TECRÜBESİNE SAHİP

15 Temmuz Hain Darbe girişimi gecesi Borsa İstanbul önünde, eşiyle birlikte darbeci2 askerler tarafından kurşunlanarak gazi olan Ali Usta, geçmişte Beyoğlu Belediye Başkan Yardımcılığı yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde farklı görevlerde de bulunmuştu. Sarıyer’de imar konularındaki tecrübeleriyle tanınan Usta, yaklaşık 30 yıllık belediyecilik ve yerel yöneticilik deneyimine sahip.

Hemşehrimiz Başkan Ali USTA ‘ya Dernekpazarı Gazetesi ailesi olarak Başarılar dileriz. 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir