Kesintiler bezdirdi

0 Paylaşımlar

Kış ayının gelmesiyle bölgemizde elektrik kesintileri  hat safhada.

Solaklı Vadisinde yılın ilk karı  yağmasının ardından  hemen hemen her gün elektrik kesintileri yaşanmakta. Bu kesintiler vatandaşı isyan noktasına getirdi. Aksa çalışanlarının  yeterli sayıda olmamaları sıkıntının başında geliyor. Bölgemizde bir haftaya yakın elektrik alamayan yerler var. Bizzat ben  Aksa elemanlarının kış ayı için yapmış olduğu kışa hazırlık çalışmalarına şahit oldum. Sanki gizli bir güç geldi bu çalışmaları tersine çevirdi. Ya da yapılan çalışmalar yetersiz kaldı. Ben bu zamana kadar bu denli fazla kesintiye şahit olmadım desem herhalde yalan olmaz. Ayrıca yetkili kurumdan ilçemize nöbetçi eleman bulundurmalarını istiyoruz. Akşamdan sonra meydana gelecek olan arızaya zamanında müdahale için nöbetçi eleman şart. Elektrik faturalarımızı fazlasıyla ödüyoruz ve karşılığında da hizmet istiyoruz.
Bizler doğudaki vatandaşlar gibi ahırda eşeklere ufo yakıp, parasını da başkalarına ödetmiyoruz.
Yetkili firmadan biraz daha gayret ve özveri bekliyoruz. Artık kesintiler bezdirdi, isyan noktasına geldik.

Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin.
La Rochefoucauld 

Yazarın Tüm makaleleri için Tıklayın

 

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Kesintiler bezdirdi” için 2 yorum

 • 21 Ocak 2013 tarihinde, saat 21:42
  Permalink

  2013 YILI TÜRKİYESİNE YAKIŞMAYAN BİR MANZARA. DÖRT TANE TELİ BİR BİRİNE BAĞLAYIP DÜZENLİ ELEKTRİK AKIŞINI SAĞLAYAMAYAN AKSA ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETİN NE İŞE YARAR? AYIPTIR. 50 SENE ÖNCE AVRUPAYA İŞÇİ OLARAK GİDENLER O YILLAR DA BİLE ORALARDA ELEKTRİK KESİNTİSİ OLMADIĞINI SÖYLÜYORLAR. ELEKTRİK PARASINI VERMEYENLERİN, KAÇAK KULLANANLARIN BİLE PARASINI BİZDEN ALIYORLAR, HİZMETE SIRA GELİNCE NEDENSE VURDUM DUYMAZ DAVRANIYORLAR. MODERİN ÜLKELERDE BAŞARISIZ OLANLAR İSTİFA EDER BİZDE, BAŞARISIZLIK YÜZLERİ BİLE KIZARTMIYOR.

  Yanıtla
 • 24 Nisan 2013 tarihinde, saat 14:18
  Permalink

  bu şirin ilçeye yapılırmı bu kınıyorum

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir