Adaylar Belli oldu mu?

0 Paylaşımlar

2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde herkesin günlerdir merakla beklediği Ak Parti adayı kim olacak tartışmaları hergün başka başka  asılsız  haberlerle gündeme geliyor.

Trabzon’da yerel bir haber sitesine haber  göre resmi olarak açıklanmamasına rağmen Ortahisar ilçesi hariç diğer ilçelerde Ak Partinin belediye başkan adayları belli oldu haberi gündeme oturdu.

Habere göre 30 Mart 2014 te yapılacak olan Mahalli seçimlerde Dernekpazarı İlçesi Ak Parti Belediye Başkan adayı mevcut başkan Cevdet Cemal Cansız olduğu iddia edildi… Çaykara da ise Namık Kemal Gedikoğlu.

Zeki Avni Usta-Yaşar Falcı-C.Cemal Cansız- İbrahim Yüce-Süleyman Balcı (1)dursun-atalay

Haberin ardından Ak Parti Trabzon İl Başkanlığı  jet hızıyla bir açıklama yaptı…

Açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“AK Parti İl başkan yardımcısı, yerel yönetimler başkanı Hayati Er, “Bazı  internet sitelerinde Trabzon ilçe belediye başkan adaylarının açıklandığına dair yayınlanan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Genel merkezimizin yetkili kurullarınca henüz aday belirlemesine yönelik hiçbir açıklama yapılmamıştır. Çıkan haberler gerçek dışıdır. Gerekli çalışmaların sonlanmasının ardından adaylarımız İl başkanlığımızca kamuoyuna duyurulacaktır” dedi

mehmet-asik

Aday açıklama süreci ocak ayının ilk haftalarına kadar sarkması bekleniyor.

mehmet-erdil-aday

Dernekpazarı Ak Parti  adayını ve diğer son dakika haberlerini en hızlı ve güvenilir şekilde gazetemizden öğreneceksiniz…. bizi takip etmeye devam edin.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir