Ak Partiye Zarar Verenlere..

0 Paylaşımlar

24 Haziran seçimlerinde Trabzon da bir çok ilçede Milletvekili adayları ile görev icabı bulundum. Bunların yanında ilçe başkanları belediye başkanları da bulunuyordu. Esnaf ziyaretlerinde gözlemlediklerim içler acısı manzaradan biraz bahsetmek istiyorum.

Öyle belediye başkanlarına şahitlik yaptım ben utandım. Esnafın yüzüne çıkmaktan erinen korkanından tutunda insanlara tepeden bakan artist ilçe başkanlarına. Büyük bir özveriyle fedakarlıkla büyütülen bu dava bu idarecileri haketmiyordu. Recep Tayyip Erdoğan, bu kutlu davayı Belediyelerden bu günlere getirmişti. Göreve geldiği zamanda deyim yerinde ise çöp İstanbul devralmıştı. Yaptığı özverili çalışmalar sonucu İstanbul’un makus talihi değişmişti. Şimdi bu kutlu davayı ne oldum delisi çıkarcı birkaç çapulcu tarumar ediyor. Sayın Erdoğan’ın tüm uyarılarına rağmen rantçıları rüşvetçiler iş takipçileri partiyi ve koltukları sarmış durumda. Bizler bütün bunlara göz yumacak değiliz. Elimizden geldiğince dilimizin döndüğünce bu gidişatın karşısında duracağız. Kimse kusura bakmasın Ak Parti sadece Türkiye’nin değil mazlum coğrafyaların umududur. Bizler varoldukça bu dava hep varolacak. Bu yük sadece sayın Erdoğan’ın değil tüm inananlarındır. Yerel seçimlere kısa düre kaldı. Şimdi inçe eleyip sık dokuma zamanı. Trabzon’a yaraşır hizmet ve dava sevdalısı başkanları hep birlikte göreve getireceğiz inşallah. Ak Partiye hükümete devlete millete zarar veren kim varsa DUR diyeceğiz

0 Paylaşımlar

Yaşar FALCI

1980 yılında Trabzon´un Dernekpazarı İlçesinde dünyaya gelmiştir. Evli ve iki çocuk babası olan FALCI, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir