Ak Partide Adaylar Belli Oluyor

0 Paylaşımlar

Mart 2014 yerel seçimlerinde  en çok merak edilen  Ak Parti İl Belediye Başkan adaylarının açıklanmasının ardından gözler ilçelere çevrildi. 124 aday adayının yarıştığı Trabzonda son anketler yapılıyor. Adayların önümüzdeki hafta içi açıklanması bekleniyor.

İstanbul’daki bir anket şirketi Telefonla yaptığı anketlerde evler tek tek aranıyor adaylar soruluyor.

Sıkıntılı  ilçelerin başında olan Dernekpazarı halkının merakla beklediği isim yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.
Anketlerde vatandaşa İlk başta Mevcut Belediye başkanı hizmetlerinden memnun musunuz? sorusu soruluyor. Daha sonra sırasıyla  Dr. Mehmet AŞIK, Mehmet ERDİL ve Zeki Avni USTA isimlerini tanıyıp tanımadığı ve oy verip vermeyeceği  soruluyor. Of’ta ise Murat SARAL, Güngör ve Salim Saral isimleri soruluyor.

Bazı vatandaşlar ise bekledikleri adayın ismi sorulmamasına tepki göstererek telefonu kapattığı aldığımız duyumlar arasında.

Seçimin nabzı ilk olarak dernekpazarim.com‘da atacak. Bizi takibe devam edin…

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Ak Partide Adaylar Belli Oluyor” için 2 yorum

 • 15 Aralık 2013 tarihinde, saat 18:30
  Permalink

  Mhp liler Ak Partide rahatça aday olabiliyor demek ki.Şİmdilerde gaz alma operasyonu var, aday bell. Bu memlekette adalet yok derdim de inanmazdınız görün şimdi)). Yıllarca bu ilçenin derdini çekenler nerde kimse yok ortada. Demekki dert çekmekle değil bu işler adamı olanla yürüyor vesselam…Bakalım ne olur bu seçimde Çaykarada Dernekpazarı da sallantıda, seçtirenler bedelini öderler.. Takmayın kafanıza siyasetin vefası olmaz

  Yanıtla
 • 16 Aralık 2013 tarihinde, saat 09:26
  Permalink

  DERNEKPAZARI İÇİN HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN.BÜTÜN ADAYLARI KUTLUYORUM.
  YALNIZ BİR ŞEY ATLANILIYOR,ÖNEMSENMİYOR GALİBA.
  SEÇİLMEK ELBETTE ÖNEMLİ AMA DAHA ÖNEMLİSİ HİZMET VE SÜRDÜRÜLEBİLİR HİZMET VE YATIRIM ÇALIŞMALARI İÇİN; BİLGİ,BİRİKİM,LİYAKAT ÖNEMLİDİR.
  DERNEKPAZARI İÇİN YENİ BİR VİZYON SERGİLEYİP,İYİ BİR KADRO İLE OLUŞTURULACAK PROJELERE DEĞİŞİK KAYNAKLARDAN FİNANSMAN SAĞLAMAK VİZYON VE POTANSİYEL İSTER.ALT YAPI,TURİZM,EĞTİM GİBİ HER ALANDA PROJELER ÜRETİP ANKARANIN VE ÖZEL SEKTÖRÜN İMKANLARINI SEFERBER ETMEK BÜYÜK EMEK VE VİZYON İSTER.BUNUN İÇİN OPJEKTİF OLMAK GEREKİR.
  HERŞEYİN HAYIRLI OLMASINI DİLER BÜTÜN HEMŞERİLEME SAYGILAR SUNARIM.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir