Dernekpazarı Ak Partide hareketli saatler

0 Paylaşımlar

30 Mart Seçimleri için İlçe Belediye Başkan adaylarının belirlenmesinin ardından Ak Parti teşkilatları hareketli günler yaşıyor. Trabzon bazı İlçe Başkanlarının istifaları sarsılırken, gözler sıkıntılı ilçelerden olan Dernekpazarı na döndürüldü.

Özellikle Dernekpazarı ilçesinde İlçe Başkanı Zeki A. Usta’nın aday adayı olmasının ardından ilçe teşkilatında ciddi sıkıntılar oluştu.

Gün boyu Trabzon Ak Parti yöneticileri İlçe teşkilatında çalışmalar, görüşmeler yaptı.  Usta’nın istifasının ardından ilçede teşkilatlanmada sıkıntılar  meydana gelmiş ve yeni teşkilat oluşturulamamıştı.

Şimdilerde ise Ak Parti ilçe yönetimi tek vücut olup Zeki A. Usta’nın yeniden ilçe Başkanı olması için  Usta’ya baskı yapıyor. Usta ise artık yorulduğunu ve İlçe başkanlığına  sıcak bakmadığını belirtirken gelen yoğun istekleri de değerlendirmesi bekleniyor.

Ak Parti Dernekpazarı’nda  Usta ile bir çok ilke imza atmıştı. Referandum ve yerel seçimlerde Dernekpazarı adından söz ettirecek başarılara imza atmıştı. Zeki A. Usta ile Dernekpazarı Ak Parti İlçe teşkilatı; teşkilatlanmada Türkiye 8.si olmuş ve Ak Parti Teşkilatlardan sorumlu  Başkan Ekrem Erdem tarafından bizzat aranmış ve tebrik edilmişti… Şimdilerde ise USTA’nın ne yönde karar vereceği merak ediliyor…

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Ak Partide hareketli saatler” için 3 yorum

 • 28 Ocak 2014 tarihinde, saat 21:22
  Permalink

  ak partiden aday olması beklenen zeki başkandı. teşkilatı ile yaptığı çalışmalar ortadadır.trabzonda en başarılı ilçe başkanlarındandır.Başkanım yanındayız Başarılar diliyorum.inşallah görevi kabul edersiniz

  Yanıtla
 • 31 Ocak 2014 tarihinde, saat 15:15
  Permalink

  sevgili başkanım zeki aman seni göreyim soğukkanlılığını muhafaza et gençsin hayat senden çok şeyler bekliyor son yaptığın hatayı bir daha yapmamanı temenni ederim dernektte ak parti seninle bir yerlere gelmiştir bu konumunu bu değerini sakın olaki dolmuşa bindirilerek birilerine kaptırma her yanında olan kişi dostun sanma açık yüreklilikle sana söylüyorum son aday tanıtım toplantısına cemal başkan küstü ve hiç bir belediye başkanınn yapmadığı katılmama hatasını yapmazken o seni de kullanarak yanına almayıp aday toplantılarına katılmadınız ayrıca istifa da ettiniz yanlış çok yanlış siz başkanlıktan ayrılırsanız senin gibin ayrılan başkanlar oradan ayrılmanı ve seni kimsesiz konumuna düşürmek için can atıyorlar düşününkü istifa etmek çok kolay fakat tekrar oraya gelmek çok zor aman seni göreyim bu sokakta o kadar oraya gelmek için hayal kuranlar varki aman pospor akıllı ol fırsatı kaçırma gençsin hayat senden çok şeyler bekliyor merkez ilçe başkan adayı metin genç sana örnek olmasını dilerim bundan sonraki hayatınızda başarılar dilerim

  Yanıtla
 • 2 Şubat 2014 tarihinde, saat 13:07
  Permalink

  Sayın Başkan Zeki Bey Başkanlıktan Ayrıldığın söylentileri üzerine senin koltuğuna göz dikenlerin ekmeğine yağ sürerek kendi kendine gelin güvey olan sokakta artistlik yapanları tekrar boş bir hayale daldıklarını gösterdiğin için seni tebrik eder gözlerinden öperim. ( OĞLUM DAHA GENÇSİN UMUTSUZLUĞA KAPILMA HAYAT SENDE ÇOK ŞEYLER BEKLİYOR BİLESİNKİ ÖFKEYLE KALKAN ZARARLA OTURUR )

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir