Ak Parti Adaylarını Tanıttı

0 Paylaşımlar
Ak Parti Trabzon’da Dernekpazarı Çaykara Of  ve diğer İlçe Belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı.

99 mayıs Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen tanıtım törenine Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Çevre ve şehircilik Bakan yardımcısı Muammer Balta,  Ak Parti Trabzon Milletvekili Faruk nafiz Özak, Safiye Seymenoğlu, Aydın Bıyıklıoğlu, AkParti Rize Milletvekili Hasan Karal, Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar, Ak Parti kadın Kolları başkanı Havva Gümüş, İlçe parti başkanları,parti yöneticileri, ve çok sayıda partili katıldı.

Dernekpazarı’ndan Ak Parti teşkilatı adına Abdullah gür ve parti üyeleri, İl Genel Meclis üyeleri katılırken, Aday adaylarından sadece yaşar FALCI katıldı, Eski İlçe Başkanı Zeki A. Usta, Belediye başkanı Cemal Cansız da törene katılmayan isimler arasında yer aldı.

Çaykara Ak Parti’den İlçe Başkanı Temel Şimşek, İlçe yönetim kurulu üyeleri, Taşkıran Belediye Başkanı Refik Albayrak, Uzungöl Belediye Başkanı Abdullah Aygün, İl Encümenleri, Ak Partiden  Çaykarada  aday adayı olanlar ve partililer katıldı.

GÜNNAR; İNCE ELEDİK, SIK DOKUDUK
Aday tanıtım töreninde konuşan AK Parti İl Başkanı Adnan Günnar; “Uzun süredir merak ile heyecan ile bütün Türkiye’de hatta komşu ülkelerde dünyanın bütün basın mensupları Türkiye’de AK Parti’nin belediye başkan adaylarını bekliyor. Süre sanki çok uzunmuş gibi geldi. Ancak bütün Türkiye’de belediye başkanları belirlendikten sonra 957 ilçeye hakikaten samimiyetle talip olan tek parti AK Parti olduğu için ince eledik, sık dokuduk. Araştırdık araştırdık ve en sonunda inşallah en doğru kararı verdik.

Yapılan tanıtım töreninde diğer ilçe başkan adayları gibi Ak Parti Dernekpazarı Çaykara ve Of belediye başka adayları tanıtıldı. 

0 Paylaşımlar

Ak Parti Adaylarını Tanıttı” için bir yorum

  • 31 Ocak 2014 tarihinde, saat 14:07
    Permalink

    sayın ilçe başkanı ve belediye başkanım basından okuduğuma göre son trabzon da yapılan belediye başkan adayları tanıtım toplantısına katılmadınız ikiniz de başkan aday adyıydınız ne olacaktı yani ikinizde belediye başkanımı olacaktınız hade biriniz kırıldı diyeriniz neye göre katılmadı türkiye genelinde sizin gibin tanıtım toplantılarına katılmayan bir teşkilat varmıdır sizce mevcut belediye başkan adayı aşık bu kadar istenmeyen kişi olduğunu buna karşı bu kadar hazmedememenizin nedenini lütfen açıklarmısınız bana göre hazımsızlığın kula kul olmanın görünümünün dışında hiçbir şey değildir sayın doktorum sizleri canı gönülden tebrik ederken aman seçeceğiniz arkaaşlarınıza dikkat etmenizi arz ve istirham ederim

    kadar büyüdün onuru

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir