Ak Parti Aday Adayı Falcı’dan Basın Açıklaması

0 Paylaşımlar

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Ak Parti’den Dernekpazarı Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Yaşar Falcı; Belediye Başkan adayının belli olmasının ardından basın açıklaması yaptı.

Falcı yaptığı açıklamada” Öncelikle çıkmış olduğumuz bu hizmet kervanında; bizimle yol arkadaşlığı yapan, bize gönül veren, bizler için dua eden, emek veren tüm dostlarımıza ve partimizin değerli üyelerine, özellikle de sesimizi duyuran değerli  basınımıza sonsuz teşekkürler ediyorum. ALLAH hepinizden razı olsun.

Yaklaşık 4 aylık aday adaylığı sürecinde ilçemizde örnek bir dayanışma sergilendi. Tüm aday adayı arkadaşlarıma bunun için özellikle teşekkürü borç bilirim. Bu birlikteliğin seçim süresince de devam edeceğini umuyorum.
Aday adaylığı sürecinde  Dernekpazarımıza kendimizi ve projelerimizi anlatmaya çalıştık. Bu süre zarfında aday adayı diğer arkadaşlarım veya diğer parti adaylarından kimseyi karalamadan, kimse hakkında olumsuz görüş bildirmeden çalışmaya  gayret gösterdim ve bundan sonra da bu durumu sürdürme kararlılığında olacağım.  Bu sürede eğer gönlünü kırdığım, hakkına girdiğim kimseler varsa onlardan helallik diliyorum, ben hepsine hakkımı helal ediyorum.

Hizmet anlayışımıza bundan sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz.  Amacı hizmet olan tüm arkadaşlarımızın yanında yer almaktan mutluluk duyacağım.

İlkeli,kararlı ve dürüst siyaset yapmaya çalıştık. Kimseye yapamayacağımız bir şey vaat etmedik. Hizmet odaklı düşündük ve en yakınımdan en uzağıma kimseye şahsi menfaat sağlayacak  hiç bir vaadimiz de olmadı.

Dostlarım; Umutlarınızı gerçekleştiremediğim ve sizleri hayal kırıklığına uğrattığım için hepinizden özür dilerim.

Hayırlıysa olsun diyerek çıktığımız bu yolda ,Türkiyemizin dört bir yanındaki dostlarımızdan hep böyle dualar aldık, demek ki hayırlısı bu yöndeymiş buna inandık.

Bu vesileyle yeni aday arkadaşımız sayın Dr. Mehmet Aşık beye başarılar dilerim. İlçemize ve memleketimize hayırlı olmasını diliyorum.

Memleketimizin bu hassas  günlerinde davamızın yanında olmak zorundayız.  Allah memleketimize zeval vermesin, kişiler gelip geçer ama Türkiyemiz payidar kalacaktır. Bu zorlu süreçte birlik beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç vardır.  30 Mart 2014 seçimlerinin ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum.

Her şey Dernekpazarı ve ülkemiz için diyoruz.

Allaha emanet kalın…

yasarfalci2

 

0 Paylaşımlar

Ak Parti Aday Adayı Falcı’dan Basın Açıklaması” için 4 yorum

 • 27 Ocak 2014 tarihinde, saat 14:33
  Permalink

  ÖNCELİKLE SİZİ TEBRİK EDİYORUM GENİŞ BİR HAYAL DÜNYANIZIN OLDUĞU HER HALİNİZDEN BELLİ OLUYOR, TAHMİN EDİYORUM RÜYALARINIZDA KENDİNİZİ BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GÖRÜYORDUNUZ ADAY OLAMAYINCADA HAKKINIZIN YENDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORSUNUZDUR AMA YAŞINIZ OLDUKÇA GENÇ BANA ÖYLE GELİYORKİ DAHA ÇOK HAYAL KURACAK ZAMANINIZ OLACAK ÖRNEĞİN 2015 TE MİLLET VEKİLİĞİ SEÇİMLERİ VAR HATTA DAHA ÖNCESİNDE CUMHUR BAŞKANLIĞI SEÇİMİ VAR AMA OKADARDA HAYAL PEREST DEĞİLSİNDİR HERHALDE BUNDAN SONRAKİ HAYATINIZDA BAŞARILAR…

  Yanıtla
 • 27 Ocak 2014 tarihinde, saat 16:40
  Permalink

  Kalbini okumak lazım…

  Yanıtla
 • 2 Şubat 2014 tarihinde, saat 12:42
  Permalink

  Sevgili dostum aday adayı yaşar falcı seni samimi ve açık yürekliliğinizden dolayı tebrik eder gözlerinizden öperim gerçekten samimi oluşunuzu ve inancınızı açık yüreklilikle açıklamış bulunuyorsunuz birileri gibin küserek aday tanıtım toplantısına katılmayarak ben olursam akp leyim olmazsam başka oluşumların organizatörleri içindeyim demediniz onun içindir ki o aday adayı olupta olamayanlar senin bu açıklamanı hiç mi okumadılar bu milletin yüzüne nasıl bakacaklar onlara yazıklar olsun sana Teşekkür ederken aday olan Dr. AŞIK a başarılar dilerim

  Yanıtla
 • 15 Şubat 2014 tarihinde, saat 14:04
  Permalink

  tebrik ediyorum yasar bey ,meral hocam kalbleri yanlızca ALLAH okuyabilir

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir