AK GENÇLİK KONGRESİNİ YAPTI

0 Paylaşımlar

AK PARTİ DERNEKPAZARI GENÇLİK KOLLLARI KONGRESİNİ YAPTI..
Ak Parti Dernekpazarı Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresini Dernekpazarı Belediye Düğün salonunda yaptı.

Ersin Akyol yeniden Ak Parti Dernekpazarı Gençlik Kolları Başkanı seçildi.

Toplantıya İl Başkanı  Haydar REVİ İlçe Koordinatörleri Bayram GÜNAYDIN ,Besire ÇÖREKÇİ ARSLAN ve İl yönetim Kurulu üyeleri İlçe Başkanı Zeki Avni USTA Belediye Başkanı Mehmet AŞIK, Çaykara İlçe Başkanı  Temel ŞİMŞEK Çaykara Belediye Başkanı Hanefi TOK İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet KARAOĞLU,Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyeleri Gençlik kolları üyeleri  ve partililer katıldı.
Açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı “Bizlerin hedefleri geleceğe yatırım yapmaktır. Gençler bizlerin geleceğidir. Kongremizin Hayırlı olmasını dilerim” dedi.
İlçe Başkanı  Zeki Avni USTA yaptığı konuşmada” bende sizler gibi Gençlik Kollarından geliyorum. Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığından başladığım siyasete Allah nasip etti bugün karşınızda İlçe Başkanı oldum. Sizleri en iyi anlaya bir İlçe Başkanı ağabeyiniz arkadaşınızım. Geçlik benim gözümde teşkilatımızın motorudur. Sizlerin sayesinde alanlarda yürüyoruz. Sizleri en iyi anlayan İlçe Başkanınız olarak her zaman Ben ve yönetim Kurulu Üyelerimiz Belediye Başkanımız sizlerin yanındayız. Tekrar Aday olan Ersin Başkana ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.
İl Başkanı   Hardar REVİ de yaptığı konuşmada” İlçe başkanımızın konuşmalarına katılıyorum. Gözlemlediği kadarı ile İlçe Gençlik Kolları kongrelerinde İl ana kademe yönetiminin de en yoğun katılımın sağlandığı İlçe Dernekpazarı oldu. Gençlik Kollarımıza yakışır Kongre oldu. Seçilecek Başkanımıza ve yönetimine başarılar diliyorum dedi.”

 
 
0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir