Başkandan Müjde!Geri Sayım Başladı…

0 Paylaşımlar

İlçemizin yıllardır beklediği  konutlar için geri sayım başladı.

Başkan Usta Müjdeyi verdi. 28 Konut Yolda
Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Avni Usta Gazetemize yaptığı değerlendirmede;” Birkaç gün önce Sayın Valimiz ilçemizi ziyaret etmişlerdi. İlçemizi ile ilgili yatırımlar hakkında değerlendirmelerde bulunduk. İlçemizin en büyük Kurumsal olarak sorunu Hükümet Konağı idi. Çoğrafi ve arazi yapımızın zor oluşu nedeni ile Hükümet Konağı inşaatına biraz geç kalmıştık. Çok şükür ki İnşaatımız hızlı bir şekilde ilerliyor.zeki-usta

Lojmanlarda Yapılacak!
Başkan Usta merakla beklenen İlçe Emniyet Lojmanlarınında  yapılacağını belirterek;”İlçe Emniyet Amirliği binası hizmet Binası da bitmek üzeredir. Sekiz adet lojman kısmı da bitirilecektir.

Diğer bir ilçemizin sıkıntısı konut sorunu! İlçemizde 28 adet afet konutu yapılması planlanmıştı fakat çeşitli nedenlerden gecikmeler olmuştu.

Kasım Ayı Sonunda İhale

Başkan usta; İl AFAD Müdürümüz ile yaptığımız görüşmelerde ihalenin yapılabilmesi için ödenek AFAD

Başkanlığından İl müdürlüğümüze aktarıldı. Kasım ayının sonunda ihaleye çıkacağız, bu yatırımların İlçemize verilmesinde katkısı ve emeği olan İçişler Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU, İçişleri Bakan Yardımcımız Sabahattin ÖZTÜRK, Eski İçişleri Bakanımız Efkan ALA, Ak Parti Trabzon Milletvekillerimize ve emeğ

i geçen herkese İlçem ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum dedi.”

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir