Adaylar Açıklanıyor. Kimler Masada !

0 Paylaşımlar
Ak Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Yarın Açıklanacağı belirtiliyor. Masada Mazhar Yıldırımhan Davut Çakır ve A. Metin Genç olduğu alınan bilgiler arasında. İlçe Belediyeleri ise Aralık ortalarına kadar sürebileceği konuşulanlar arasında. 
Bazı Başkanlarla Yol Ayrımı!
Öte yandan Ak Parti   Trabzon’daki bazı Belediye Başkanlarını Ankara’ya davet ederek hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Trabzon’da 3-4 ilçenin Belediye Başkan adayı değişeceği konuşulanlar arasında.  Dernekpazarı aday adayları dün akşam il başkanlığında mülakatta terledi. Adaylara başka partiden aday olup olmayacağı, sen olmazsan kim olsun gibi sorular  soruldu. Bu isimlerden Zeki Avni Usta’nın bağımsız aday olacağı iddia edildi.
İyi Parti Bugün Açıklıyor.
Öte yandan Trabzon’da iddialı partilerden İyi Parti adayını bu gün Sandal Otelde  açıklayacak. iyi Parti Dernekpazarı’nda ise Cevdet Cemal Cansız’ın ismi masada.
MHP Atalay ile Devam mı?
Öte yandan MHP Dernekpazarı’nda geçen dönem aday olan ve Parti oylarını ilçede rekor seviyeye taşıyan  Dursun Atalay’ın tekrar aday olabileceği konuşulanlar arasında.
0 Paylaşımlar

Fiskos Köşesi

İletişim kurmaya ihtiyacımız var. İletişim kurdukça, insanlarla konuştukça, onları anladıkça, onlara ihtiyaç duyduklarını verip onlardan ihtiyaç duyduklarımızı aldıkça gelişen varlıklarız. İhtiyaçlarımızı insanlarla iletişim kurmadan, onlarla temasa geçmeden alma düşüncesi gerçek dışı bir düşüncedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir