Kaymakam’dan Teşekkür Yemeği

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Kaymakamı  Selim ERKOVAN İlçemizde görev yapan mahalle muhtarlarıyla Kaymakamlığımızın tertip ettiği öğle yemeğinde bir araya geldi.
 8 Mayıs 2014 de göreve başlayan Kaymakam Selim ERKOVAN , hükümet konağı hizmetlerinin  verildi Dernekpazarı Belediyesine ait binayı komple revizyondan geçirdi.

Kaymakam Erkovan restorasyona katkı sağlayan 14  mahlle Muhtarına verdiği öğlen yemeğinde teşekkür etti.
Yemeğe 14 Mahalle muhtarının tamamının yanısıra, ilçe Yazı İşleri Müdürü, İlçe Tarım Müdürü ve Vakıf Müdürü de hazır bulundu. Yemekte bir konuşma yapan Kaymakam Erkovan;   “İlimizin Büyükşehir olmasından sonra idari anlamda bir takım değişiklikler olsa da Kaymakamlığımız ile muhtarlıklarımız arasındaki ilişki her alanda devam ediyor. Muhtarlarımız görev yaptıkları bölgelerde adeta bizim gözümüz kulağımız oluyor. Göreve başladığımdan bu yana yaptığım tüm çalışmalarda muhtarlarımız her daim destek oldular, bende aynı şekilde imkânlar nispetinde muhtarlarımızın taleplerine olumlu yaklaştım. Böylesine uyumlu bir çalışma ortamı sağladığınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Yemeğin sonunda Kaymakamımız muhtarlara yaptıkları yararlı çalışmalardan dolayı “Teşekkür Belgesi” takdim etti.

IMG_0759 IMG_0802 IMG_0803 IMG_0807 IMG_0808 IMG_0810 IMG_0814 IMG_0820 IMG_0825

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir