1 Kasım Trabzon Aday Adaylarımız

0 Paylaşımlar

7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde Ak Parti’den Trabzon için 5 aday adayı olan Bölgemizden 1 Kasım Genel Seçimleri için sadece Ayşe Sula Köseoğlu yeniden aday oldu.

7 Haziran Seçimlerinde Çaykaralı olarak aday adayı olan Eyüp Aşık, Hanefi Mahitapoğlu, İsmail Cem Güner ve Mazhar Yıldırımhan 1 Kasım için yeniden aday adayı olmadı. 7 Haziran Genel Seçimlerinde Ayşe Sula Köseoğlu 3. Sıradan aday gösterilmiş ve milletvekili seçilmişti. Köseoğlu 1 Kasım Genel Seçimleri için yeniden aday adayı oldu.

Maçka’ya göç eden Çaykaralılardan olan ve 7 Haziran’da 5. sıradan aday gösterilen Nihat Tosun da 1 Kasım Seçimleri için yeniden aday adayı oldu.

7 Haziran Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Bursa’dan milletvekili seçilen hemşerimiz Zekeriya Birkan da yeniden Ak Parti’den aday adayı oldu.

AK Parti Trabzon’da 1 Kasım Genel Seçimleri için Milletvekili Aday Adaylığı başvuruları tamamlandı. 1 Haziran Genel Seçimlerinde Milletvekili Adayı olarak gösterilen isimlerin hepsi, tekrardan başvurusunu yaparken toplamda 24 isim Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. Başvuruların çoğunluğu AK Parti Trabzon İl Başkanlığı binasında İl Başkanı Haydar Revi’ye yapılırken bir kısmı da AK Parti Genel Merkezinde yapıldı. 7 Haziran seçimlerinde Ak parti için 49 kişi aday adaylığı başvurusunda bulunurken 1 Kasım için bu sayı 24’e düştü. 1 Kasım Genel Seçimleri için Trabzon’dan Milletvekili Aday Adayı olan isimler:

1. Süleyman Soylu

2. Muhammet Balta

3. Ayşe Sula Köseoğlu

4.Adnan Günnar

5. Nihat Tosun

6. Salih Cora

7. Muhittin Bal

8. Nilgün Kılıç

9. Bülent Uygun

10. Mahir Küçük

11. Aydın Bıyıklıoğlu

12. Haci Kaya

13. Hasan Çebi

14. Vehbi Koç

15. Mehmet Topsakal

16. Ömer Tosun

17. Ergin Aydın

18. Ayşe Kara

19. Halil Aydın

20. Ayhan Sürmen

21. Zeyyat Kafkas

22. Davut Ayyıldız

23. Nurcan Aydın

24. Mehmet Atalay

Sami Ayan

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir